Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Ūdensvada pieslēgšanas darbi noritējuši plānotajā laika grafikā.

09.08.2012

 

Jau ziņojām, ka no 9. augusta 23.00 līdz 10. augusta 5.00 dzīvojamā rajonā, ko ietver Ganību, Vaiņodes, Cieceres un Dunikas ielas, tika plānots uz laiku pārtraukt ūdens padevi, lai pieslēgtos jaunajam ūdensvadam, kas jaunās tramvaja līnijas izbūves projekta ietvaros tika pilnībā atjaunots.

Kā pastāstīja „Liepājas Ūdens” ūdensapgādes nozares vadītājs Māris Eglijs, darbi noritējuši sekmīgi un raiti. Jau pulksten 3.30 ūdens padeve tika atjaunota.

„Esam gandarīti, ka darbu varējām veikt bez sarežģījumiem un iekļauties plānotajā laika grafikā. Tagad varēs demontēt veco ūdensvada un kanalizācijas sistēmu šajā ielas posmā. Šī projekta ietvaros līdzīgi darbi paredzami arī turpmāk, jāatzīst gan, ka krietni sarežģītāki. No savas puses apsolām pielikt visas pūles, plānojot darba grafikus, lai pēc iespējas mazāk radītu neērtības mikrorajona iedzīvotājiem un savlaicīgi informēt par ūdens padeves atslēgšanu,” sola Māris Eglijs.

Jaunās tramvaja līnijas izbūves gaitā pilnībā tiks atjaunota ūdensvada un kanalizācijas sistēma visā Ķempes ielā, Tukuma ielas posmā no Klaipēdas ielas līdz Ventas ielai un Ventas ielā - posmā no Tukuma ielas līdz Ganību ielai.

 Uzziņai:

Jaunas tramvaja līnijas izbūve Liepājā notiek ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu 85% apjomā no kopējās projekta naudas, atlikušos 15% no kopējās summas nodrošina uzņēmums „Liepājas tramvajs”.

atpakaļ