Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 56 cilvēki
Vecākas aptaujas

Uz laiku noteiktas izmaiņas tramvaja attiešanas laikos no galapunkta Brīvības ielā

15.08.2013

Tramvaja līnijas rekonstrukcijas darbi Kr. Valdemāra ielas posmā, kur kustība abos virzienos uz laiku organizēta pa vienu sliežu ceļu, apgrūtina precīzi ievērot tramvaja kustības grafiku.  SIA „Liepājas tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks informē, ka veiktas izmaiņas tramvaju atiešanas laikos no līnijas galapunkta Brīvības ielā.

 

 Darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 tramvaji no Brīvības ielas galapunkta aties 3 minūtes vēlāk, bet brīvdienās 2 minūtes vēlāk kā to paredz pašreizējais grafiks.

 

„Esam saplānojuši laiku, kurā katrs tramvajs veiks attālumu no galapunktiem līdz  sliežu ceļa pārmijām pirms remontdarbu zonas Kr. Valdemāra ielā.  Ja tramvaju vadītāji spēs precīzi iekļauties noteiktajos laika grafikos, tad nevajadzētu rasties situācijām, kad ilgstoši jāgaida pretī nākošais tramvajs,” skaidro A.Puks.

 

„Šīs izmaiņas tiek noteiktas uz laiku līdz tiks uzsākts nākamais remontdarbu etaps.”

 

Izmaiņas ir nepieciešamas, lai nodrošinātu Liepājas pilsētas iedzīvotājiem tramvaju pakalpojumu regularitāti un intensitāti, mazinot neērtības, kas radušās sliežu ceļu remontdarbu laikā.

 

atpakaļ