Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Uzsākta jaunās tramvaja līnijas apsekošana

24.04.2013

Vakar, 24. aprīlī, Liepājas pilsētas Būvvaldes  un būvinspekcijas pārstāvji uzsāka jaunās tramvaja līnijas apsekošanu M. Ķempes ielā.

 

Attīstības pārvaldes vadītājs Vilnis Vitkovskis skaidroja, ka būvobjekta apsekošana uzsākta ar mērķi, lai iepazītos ar paveikto un izvērtētu vēl darāmo:

 

„Ir svarīgi būvniecības gaitā atklātās nepilnības konstatēt laicīgi, lai varētu tās novērst līdz objekta nodošanai ekspluatācijā, tādējādi mazinot risku kavēt noteiktos termiņus. Vērtēsim ielas braucamās daļas un satiksmes organizāciju, gājēju pāreju drošību, zaļās zonas labiekārtošanu un vadlīniju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām izveidi. Līdz jaunās tramvaja līnijas nodošanai palikušas vien piecas nedēļas, tādēļ plānojam turpmāk pakāpeniski apsekot arī Ventas ielu un Tukuma ielu.”

 

Nopietni aizradījumi no komisijas netika saņemti. Lielu uzmanību pārstāvji veltīja, kā projekta ietvaros jaunizbūvētā teritorija savienosies ar pieguļošajiem zemes gabaliem, kā tos sakārtot, lai nebūtu redzamas krasas atšķirības.

 

„Šobrīd visā objektā norit ļoti intensīvs darbs teritorijas labiekārtošanā, ielu bruģēšanā, pieturvietu sakārtošanā, ceļu zīmju uzstādīšanā un sliežu metināšanā”, skaidro V.Vitkovskis. „Pats novērtēju vienas dienas laikā paveiktos apjomus, un tie ir ievērojami. Tādi tempi ir jāsaglabā arī turpmāk.”

 

SIA „Skonto būve” projekta vadītājs Aldis Rērihs apliecināja, ka ir uzsākts darbs, lai saņemtu atzinumus no institūcijām, kas izsniegušas savus nosacījumus un noteikumus objekta apakšzemes komunikāciju izbūvei.

 

Jau ziņots iepriekš, ka 2012. gada 18. septembrī SIA „Liepājas tramvajs” parakstīja vienošanos ar SIA „Skonto būve” par jaunās tramvaja līnijas izbūves  termiņa pagarināšanu līdz šā gada 31. maijam.  

Projektu sabiedrisko attiecību speciāliste
Dace Gruntmane

Publicitātes foto

 

atpakaļ