Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 56 cilvēki
Vecākas aptaujas

Ventas ielā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

21.06.2012

 

Sakarā ar projektu „Tramvaja līnijas renovācija un pagarināšana līdz Ezerkrastam” satiksmei tiks slēgta Ventas iela posmā no Tukuma ielas līdz Ganību ielai. Sabiedriskais transports slēgto posmu apbrauks pa Vaiņodes ielu, pieturot divās pieturvietās.

Ventas ielā, posmā no Tukuma ielas līdz Vaiņodes ielai, asfalta demontāžas darbi sāksies 2012. gada 22. jūnijā. No šīs dienas izmaiņas būs autobusa maršrutā Nr.1 „Lauku iela – Pulkveža Brieža iela” (skat.shēmu). Autobuss Ganību ielā pieturēs jau esošajā pieturvietā iepretim benzīna uzpildes stacijai, bet no Ganību ielas nogriezīsies uz Vaiņodes ielu, pieturot divās pieturvietās, posmā no Ventas ielas līdz Klaipēdas ielai.

Ventas ielā, posmā no Vaiņodes ielas līdz Ganību ielai, asfalta demontāžu plānots sākt no 2012. gada 28. jūnija. No šī datuma izmaiņas būs maršrutos Nr.2, 6 un 6A (skat.shēmu). Šo maršrutu autobusi no Klaipēdas ielas nogriezīsies uz Vaiņodes ielu, pieturot divās pieturvietās, tāpat kā līdz šim, un pēc tam turpinot kustību pa Ganību ielu.
 
Apbraucamā ceļa shēma
 
Plānots, ka darbus Ventas ielā turpinās līdz 2012. gada 10. oktobrim.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”
atpakaļ