Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 493 cilvēki
Vecākas aptaujas

Visi dokumenti iesniegti

18.10.2016

Pirmdien Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai iesniegti visi nepieciešamie dokumenti Kohēzijas fonda finansējuma piesaistei projektam “Tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas kompleksa rekonstrukcija”, kas paredz gan Lielās ielas un tramvaja līnijas sakārtošanu, gan Tramvaja tilta paplašināšanu, kā arī iegādāties jaunu ritošo sastāvu - 6 zemās grīdas tramvajus.

 

Projektu plānots uzsākt 2017.gadā, bet pabeigt 2019.gadā. 

 

“Mēs esam noslēdzošajā posmā iepriekšējā plānošanas periodā iesāktajam- tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, kas ir būtiski nepieciešama, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru tik gaidītajiem zemās grīdas tramvaju vagoniem,” skaidro SIA “Liepājas tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks. “Ieguvumi, realizējot šo projektu, būs acīm redzami- mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, bet, pats galvenais, mēs kļūsim pieejami invalīdiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.”

 

Kā informēja A.Puks, jau tuvākajā laikā sāksies iepirkuma procedūras par projekta realizēšanu, lai jau nākamajā gadā, iestājoties būvniecībai piemērotiem laika apstākļiem, varētu uzsākt darbus.

 

Plānotās projekta kopējās izmaksas ir 15 347 401,96 eiro, no kurām attiecināmās izmaksas ir 15 294 117,65 eiro. Eiropas reģionālās attīstības fonda finansējums paredzēts 85% apmērā – 13 000 000 eiro.

atpakaļ